top of page
photo33.jpg

Apie saloną

Draugystės pr. 8C įsikūrusi grožio oazė – tai vieta, kurioje tarsi sustoja laikas. Nedidukas skoningai dekoruotas pastatas stūkso kaštonų paunksnėje, o pro salono langus atsiveria vaizdas į jaukų, želdiniais apsodintą kiemelį.

Salone dirba išties puikus specialistų kolektyvas. Čia dirba moterų plaukų stilistės Daiva Zorkutė, Vaida Gelmanienė, Birutė Jankaitienė, Eglė Tušė.

Vyrus kerpa ir stiliaus klausimais pataria Asta Kairienė, Jurga Juozapaitienė ir Eglė Tušė.

Manikiūro, pedikiūro, antakių, blakstienų korekcijos specialistės: Aurelija Sauleikienė, Miglė Kareivienė ir Gabrielė Strockienė.

Masažus, SPA procedūras atlieka SPA terapeutė Agnė Macijauskienė. Specialistė ne tik atlieka kliento pageidaujamą masažą, bet ir parenka tinkamiausią terapijos ir sveikatinimo būdą.

Kosmetologės paslaugas teikia Rusnė Zorkutė.

Kiekvienas klientas – moteris, vyras ar vaikas – salone „GAMA GALANT“ apgaubiamas šiluma, dėmesiu, rūpesčiu ir pagarba. Čia svarbiausias būtent klientas, todėl salone stengiamasi, kad grožio procedūrų metu būtų suteikta ne tik profesionali paslauga, bet ir kiekvienas pajaustų atsipalaidavimą, pamirštų susikaupusius rūpesčius.

Grožio salonas „GAMA GALANT“ paslaugas teikia: darbo dienomis nuo 10 iki 20 val., šeštadieniais – nuo 10 iki 14 val. Telefonas pasiteirauti 8 698 828 82. Aplankykite mus ir „Facebook’e“. „GAMA GALANT“ salonas – tai vieta, kur kartą apsilankę būtinai sugrįšite!

apie-salona.jpg
bottom of page