top of page
photo33.jpg

Plaukų gydymo procedūros

Plaukų gydymo procedūra – NASHI FILLER THERAPY UŽPILDO TERAPIJA

 

NASHI FILLER THERAPY - plaukų užpildo terapija tai viena labiausiai pažengusi, profesionali plaukus atkurianti sistema skirta pažeistiems, sausiems, žvilgesnį praradusiems, silpniems plaukams. Plaukų gydymo procedūra unikali dėl savo inovatyvios produktų sudėties formulės. Kiekvieno produkto sudėtyje esančios vertingos sudedamosios dalys, tokios kaip kolagenas, augalų kamieninės ląstelės, elastinas, keratinas atkuria plaukus iš vidaus, drėkina, stiprina ir sugrąžina jiems struktūrą, elastingumą bei jaunystę be cheminio įsikišimo. Plaukų užpildo procedūra skirta pilnam plauko atkūrimui bei atliekama su specialiais tik tai procedūrai naudojamais produktais. Plaukų užpildo terapija sustiprina plaukus, atkuria juos iš vidaus bei giliai maitina.

 

Kaina:

- 45€ trumpiems plaukams

- 55€ pusilgiems plaukams

- 65€ ilgiems plaukams

Plaukų gydymo procedūra Nashi Filler Therapy (1).jpg
Kemon plaukų  gydymo procedūra deguonies infuzija (1).jpg

Plaukų gydymo procedųra – DEGUONIES INFUZIJA

Deguonies infuzija yra naujas, neinvazinis metodas, skirtas galvos odos, plaukų sveikatai bei grožiui. Aktyviai veikiant deguoniui yra koncentruojami aktyvūs ingredientai, kurie parenkami individualiai pagal kliento poreikius. Deguonis padeda giliau įvesti priemones, suaktyvina kraujotaką, atkuria galvos odos ir plaukų drėgmės balansą, gerina plauko struktūrą, skatina jų augimą. Jautriai odai – raminamoji procedūra itin tinkanti labai jautriai galvos odai. Akimirksniu nuramina sudirgusią odą, drėkina, suteikia švelnumo ir ilgai išliekantį komforto pojūtį. Išsausėjusiai odai ir išsausėjusiems plaukams – intensyviai drėkinanti procedūra suteikia plaukams ir galvos odai malonų drėkinamąjį pojūtį. Dėl stipraus, sudėtyje, esančios hialurono rūgšties drėkinamojo poveiko, oda ir plaukai tampa elastingesni. Pleiskanojančiai odai – valomoji procedūra puikiai tinkanti išvalyti galvos odą nuo pleiskanų bei kitų nešvarumų, suteikia palengvėjimą, turi atgaivinantį, valantį ir raminantį poveikį. Slenkantiems plaukams – plaukų slinkimo prevencijai procedūra skirta plaukų slinkimui gydyti, skatina plaukų augimą, suteikia apimties ir storesnių plaukų pojūtį.

 

Kaina:

- 45€ trumpiems plaukams

- 55€ pusilgiems plaukams

- 65€ ilgiems plaukams

Plaukų gydymo procedūros Molekulinio užpildo terapija (1).jpg

Plaukų gydymo procedūra – MOLEKULINIO UŽPILDO TERAPIJA

 

Wella Professional SP Liquid Hair Molecular Hair Refiller užpildas akimirksniu užpildo pažeistus ir gležnus plaukus. Pagerina plaukų struktūros būklę iki 5 plovimų. Priemonė maitina, apsaugo ir atstato trapius, chemiškai paveiktus, pažeistus ir silpnus plaukus. Sudėtyje esantis keratinas ir amino rūgštis intensyviai maitina plaukus, apsaugo nuo aplinkos agresorių, restruktūrizuoja vidinę ir išorinę plaukų struktūrą bei užpildo pažeistas plauko vietas.

 

Kaina:

- 45€ trumpiems plaukams

- 55€ pusilgiems plaukams

- 65€ ilgiems plaukams

Plaukų gydymo procedūra - TERAPINIS ATSTATYMAS SU OLAPLEX 

Plaukų gydymo procedūra Olaplex terapija.jpeg

Olaplex - patentuotas priedas, jungiantis suardytas plauko jungtis į vieną visumą ir atkuriantis struktūros vientisumą iš vidaus. Olaplex molekulės prasiskverbia į plauko vidų, atkuria jo strukturą ir suteikia apsaugą. Akivaizdus rezultatas - sveikesni, stipresni, glotnesni ir blizgantys plaukai. Net visiškai išsiplovus Olaplex pastebima geresnė ir sveikesnė plaukų būklė.

 

Kaina:

- 35€ trumpiems plaukams

- 45€ pusilgiems plaukams

- 55€ ilgiems plaukams

bottom of page